סקירת מוצר

| סוּג | מימד (מ"מ) | מִשׁקָל | חוֹמֶר | מֶשֶׁך | |||
| רֹאשׁ | גוֹבַה | תַחתִית | אינטרנט | (ק"ג/מ"ר) | (m) | ||
| S10 | 32 | 70 | 58 | 6 | 10 | 55Q/R550 | 6m-12m |
תהליך ייצור
ייצור מסילות S10 חמות
מסילת S10 מיוצרת בתהליך מתמשך של גלגול חם.
הכנת בלט ← חימום ← גלגול חם ← גיבוש פרופיל ← יישור ← חיתוך ← בדיקה
פרופיל מתגלגל
כרטיסי פלדה מגולגלים דרך מעברים עוקבים כדי ליצור את קטע מסילת ה-S10 שצוין.
יִשׁוּר
לאחר הגלגול מיישרים את המסילות כדי לשלוט על ישרות המסילה המוגמרת.
גְזִירָה
מסילות נחתכות באורך ההזמנה שצוין לפני הבדיקה הסופית.

תכונות המוצר
בניית מסלול קל משקל
עם משקל יחידה של 10 ק"ג/מ"ר, S10 מספק קטע מסילה קל למערכות מסילה שבהן מסילת רכבת כבדה מיותרת, מה שמפחית את משקל המסילה במהלך הטיפול, ההתקנה ובניית המסילה.
פרופיל קומפקטי עם חלוקת פלדה יעילה
התצורה הקומפקטית של בסיס ראש-רשת מספקת את המבנה הריצה והתומך הנדרש ללא נפח החומר של פרופיל מסילה כבד יותר.
מקטע פלדה רציף לתמיכת גלגלים יציבה
ראש המסילה, הרשת והבסיס נוצרים כחלק פלדה רציף אחד, המספק העברת עומס ללא הפרעה מראש המגע עם הגלגל דרך הרשת לבסיס התומך.
תחתית שטוחה לתמיכה במסלול יציב
העיצוב בעל התחתית השטוחה מספק משטח מגע רחב כנגד אדני או תומכי מסילה אחרים, מסייע בשמירה על ישיבה יציבה של מסילה ומפשט את החיבור בין המסילה למבנה התומך.
יישומים
כרייה ומנהרות
משמש למסלולי עגלות מכרות, הובלת חומרים תת קרקעיים, פיתוח מכרות ומסלולי בניית מנהרות, כולל מסלולים להעברת עפרות, סלע, כלים וחומרי בנייה.
טיפול במפעל וחומרים
משמש למסלולי עגלות מפעל, קווי הובלה של בתי מלאכה, עגלות העברת מחסנים ומסלולי טיפול פנימיים בחומרים להעברת פלדה, רכיבים, משטחים, כלים וחומרי ייצור.
מסילות צר וציוד
משמש עבור פסים תעשייתיים צרים, עגלות מונחות מסילה וקווי הובלת ציוד בהם מצוין פרופיל רכבת קלה קומפקטית.
עבור התאמת הפרויקט, התשומות העיקריות הן סוג רכב, עומס סרנים, פרופיל גלגל, מד מסלול ומרווח תמיכה.

![]()
אפשרויות התאמה אישית
|
פָּרִיט |
אפשרויות |
|
אורך מסילה |
6 מ', 12 מ' או אורך לפי הקונה |
|
דרגת פלדה |
R0550, Q235B, 55Q או ציון לפי הקונה |
|
גְזִירָה |
אורך מוגמר שצוין על ידי הקונה |
|
הִתעַמְלוּת |
קוטר חור, כמות, מרווח ומרחק סיום |
|
סיום העיבוד |
קצוות רגילים או עיבוד קצה מוגדר |
| פְּלָדָה | אחוז תוכן לפי מסה | חוזק מתיחה מינימלי Rm, ב-N/mm² | מינימום התארכות בהפסקה, A, באחוזים | לקטעי מסילה מס. | |||||||
| שֵׁם | מספר חומר | ב | פַּחמָן | סִילִיקוֹן | מגנזיום | זַרחָן | גוֹפרִית | כְּרוֹם | |||
| R0550 | 1.0422 | יָצוּק | 0,20 עד 0,40 | 0,05 עד 0,35 | 0,60 עד 1,10 | 0,040 | 0,040 | - | 540 | 16 | S 10 עד S 20 |
| חתיכת מבחן | 0,18 עד 0,43 | 0,03 עד 0,38 | 0,57 עד 1,15 | 0,045 | 0,045 | - | |||||
| R0700 | 1.0521 | יָצוּק | 0,40 עד 0,60 | 0,05 עד 0,35 | 0,80 עד 1,25 | 0,040 | 0,040 | - | 680 | 14 | S 30 עד S 49 |
| חתיכת מבחן | 0,37 עד 0,63 | 0,03 עד 0,38 | 0,75 עד 1,30 | 0,045 | 0,045 | - | |||||
| R0900 | 1.0623 | יָצוּק | 0,60 עד 0,80 | 0,10 עד 0,50 | 0,80 עד 1,30 | 0,040 | 0,040 | - | 880 | 10 | |
| חתיכת מבחן | 0,57 עד 0,83 | 0,07 עד 0,53 | 0,75 עד 1,35 | 0,045 | 0,045 | - | |||||
| Q235B | רכוש מכני | הרכב כימי (%) | |||||||||
| חוזק תשואה | חוזק מתיחה | הַאֲרָכָה | קַשִׁיוּת | C | סִי | Mn | S | P | |||
| MPa | ק"ג/מ"מ | MPa | ק"ג/מ"מ | דקה | חֲצִי פֶּנסיוֹן | פחות או שווה ל | פחות או שווה ל | פחות או שווה ל | |||
| גדול או שווה ל | גדול או שווה ל | ||||||||||
| 235 | 24 | 375-460 | 38-47 | 26% | 0.12-0.22 | 0.35 | 0.30-0.70 | 0.045 | 0.045 | ||
| 55Q | רכוש מכני | הרכב כימי (%) | |||||||||
| חוזק תשואה | חוזק מתיחה | הַאֲרָכָה | קַשִׁיוּת | C | סִי | Mn | S | P | |||
| MPa | ק"ג/מ"מ | MPa | ק"ג/מ"מ | דקה | HBW | פחות או שווה ל | פחות או שווה ל | ||||
| גדול או שווה ל | גדול או שווה ל | גדול או שווה ל | גדול או שווה ל | גדול או שווה ל | |||||||
| 685 | 69 | 197 | 0.50-0.60 | 0.15-0.35 | 0.60-0.90 | 0.04 | 0.04 | ||||

אריזה ומשלוח
מסילות S10 מסופקות בחבילות מאובטחות, עם מסילות מקובצות לפי אורך וכמות הזמנה להרמה, העמסה והובלה בינלאומית.
צרור רכבת
• מסילות מקובצות לפי אורך שצוין
• רצועות פלדה לאבטחת צרור
• חבילות שהוכנו לטיפול במלגזה או הרמה
• צרור נפרד לאורכי מסילה שונים בעת הצורך
מכולות ומשלוח בתפזורת
הטעינה מסודרת לפי אורך המסילה, מידות החבילה ושיטת המשלוח. ניתן להשתמש בטעינת מכולות או במשלוח כלי שיט בתפזורת עבור הזמנות יצוא.
משלוח ייצוא
המשלוח מוכן בהתאם לכמות המוסכמת, אורך המסילה, שיטת האריזה ותנאי הסחר FOB/CIF, עם מסמכים מסחריים ומשלוחים מסופקים לשחרור מהמכס ומשלוח.












שאלות נפוצות
ש: מה המשמעות של S10 במסילת פלדה קלה?
ת: S10 מתייחס לפרופיל הרכבת הקלה המיועד, עם מסת מסילה נומינלית של 10 ק"ג/מ"ר. הייעוד מזהה את קטע המסילה ולא את דרגת הפלדה.
ש: מה ההבדל בין מסילת S10 ל-S20?
ת: S10 ו-S20 הם פרופילי רכבת קלה שונים עם ממדי חתך ומשקל יחידה שונים. יש לבחור אותם בהתאם לפרופיל המסילה ודרישות המסילה שצוינו במקום להתייחס אליהם כאל קטעים מתחלפים.
ש: האם ניתן להשתמש במסילת S10 עם לוחות דיגיות סטנדרטיים לרכבת?
ת: לא אוטומטית. לוחיות הדג חייבות להתאים לפרופיל המסילה S10, סידור החורים המפרקים ומידות המסילה. יש לאשר את קטע המסילה לפני בחירת רכיבי המפרק.
ש: כיצד מחברים את מסילת ה-S10 בחיבורי המסילה?
ת: ניתן לחבר את מסילת S10 באמצעות לוחות דג, ברגים ואומים תואמים. רכיבי המפרק צריכים להתאים לקטע המסילה ולסידור הקידוח שצוין.
ש: איזה מידע דרוש כדי לצטט את הרכבת הקלה S10?
ת: שאילתת רכישה צריכה לכלול כמות, אורך מסילה, דרגת פלדה, דרישות תקן, קידוח או חיתוך ונמל יעד. ציור טכני שימושי כאשר ההזמנה כוללת עיבוד לא סטנדרטי.
ש: האם ניתן לספק את מסילת S10 עם רכיבי הידוק מסילה?
ת: כן. ניתן להשיג את מסילת S10 יחד עם לוחות דיגים תואמים, ברגי מסילה, אומים, דסקיות ורכיבי הידוק אחרים לרכבת, מה שמאפשר לקונים לאחד רכיבי מסילה קשורים בהזמנה אחת.
ש: אילו מסמכים מסופקים בדרך כלל עם מסילת S10?
ת: הזמנות ייצוא יכולות לכלול מסמכי משלוח מסחריים יחד עם תיעוד מוצר כגון תעודת בדיקת טחנה ורשומות בדיקה שצוינו עבור ההזמנה.
ש: האם S10 מתאים להחלפת רכבת קלה קיימת?
ת: S10 יכול לשמש כתחליף כאשר המסילה הקיימת משתמשת באותו או בפרופיל מסילה תואם. לפני ההחלפה, יש להתאים את קטע המסילה הקיים, סידור המפרק, פרופיל הגלגלים ומד המסילה עם מסילת ה-S10 החדשה.
תגיות פופולריות: מסילת פלדה קלה s10, סין יצרנים, ספקים, מפעלים של מסילות פלדה קלות s10



